Przejdź do treści

Blog

Bus w jesiennej scenerii

Współpraca z buczynski.rent

Na początku roku 2022 rozpocząłem współpracę z firmą buczynski.rent. Jestem odpowiedzialny za posty w Social Mediach (Facebook, Instagram). Podczas sesji zdjęciowych fotografuję pojazdy oraz akcesoria i detale. Pisane przeze mnie teksty nawiązują do oferty i zachęcają internautów do interakcji. Połączenie… Czytaj dalej »Współpraca z buczynski.rent

RAW czy JPEG – który format zapisu zdjęć wybrać?

Aparaty fotograficzne oferują możliwość zmiany wielu ustawień. Możemy zmienić rozmiar zdjęć, ustawić zakres czułości ISO, zmienić czas wyświetlania podglądu wykonanej fotografii itp. Możemy również wskazać w jakim formacie mają być zapisywane na karcie pamięci wykonane zdjęcia. Najczęściej mamy do wyboru… Czytaj dalej »RAW czy JPEG – który format zapisu zdjęć wybrać?

Czym jest fotografia produktowa?

W internecie spotykasz fantastyczne fotografie różnych przedmiotów. Chciałbyś być autorem zdjęć, które przyciągają klientów do Twojego sklepu? Marzysz o idealnej fotografii umieszczonej na swoim blogu? Zapraszam do lektury niniejszego artykułu poświęconego fotografii produktowej. Fotografia produktowa – co to jest? Fotografia… Czytaj dalej »Czym jest fotografia produktowa?